Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «ОСВІТА-ЦЕНТР ПЛЮС» є головним представником групи провідних вітчизняних видавництв, які вже багато років спеціалізуються на творенні якісної навчальної і методичної літератури для дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів та сукупно охоплюють понад 50 відсотків цього ринку в Україні:
Видавничий дім «ОСВІТА», «СВІТОЧ», «ПЕТ», «СИЦИЯ».

allo.png

Сучасний світ навчально-методичної літератури для шкільництва вимагає завжди бути не просто інноваційним, а на крок попереду, тому, ідучи в ногу з часом, «ТОРГОВИЙ ДІМ «ОСВІТА-ЦЕНТР ПЛЮС» пропонує своїм клієнтам понад 700 найменувань сучасної навчально-методичної літератури: підручників, робочих зошитів, методичних посібників, словників, довідників тощо, які користуються постійно зростаючим попитом серед вчителів та батьків.

 

Чому партнери та покупці обирають саме нас?

 

Якість та сервіс

Одним з головних принципів роботи Компанії є незмінно високий рівень сервісу для наших партнерів і клієнтів та якість нашої продукції.

Ми постійно вивчаємо потреби клієнтів та аналізуємо ринок навчальної літератури, щоб запропонувати найкраще.

Усі, хто користується навчально-методичними комплектами наших видавництв, отримують безкоштовну методичну підтримку.

 

Швидкість та доступність

Ми спрямовуємо свої зусилля на максимально оперативну і надійну доставку літератури до оптових і кінцевих споживачів, цінуючи та зберігаючи Ваш час і гроші.

Компанія має зручний Інтернет-магазин для швидкого замовлення товарів, оптові склади в Києві та Харкові, де забезпечується дбайливе зберігання продукції видавництв.

Наші офіційні представники є в усіх регіонах країни, і Компанія продовжує розвивати свою торговельну мережу, щоб Ви могли отримати замовлену продукцію в будь-якому куточку України.

 

Ціна

Висока якість продукції та сервісного обслуговування в поєднанні з розумною ціною, а також індивідуальний підхід із системою знижок під час роботи з кожним клієнтом – наша перевага і Ваша вигода!

Більше ста оптових клієнтів обрали «ТОРГОВИЙ ДІМ «ОСВІТА-ЦЕНТР ПЛЮС» в якості головного постачальника навчально-методичної літератури для школи.


НАШІ ДОКУМЕНТИ


  Товариство з обмеженою відповідальністю
«ТОРГОВИЙ ДІМ «ОСВІТА-ЦЕНТР ПЛЮС» 

Юр. адреса: 03680, м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3;
Код ЄДРПОУ: 41463237;
п/р 26007000037534 в АТ «Укрексімбанк»,
МФО 322313;
Індивідуальний податковий номер 414632326599;
Податковий статус: платник податку на прибуток на загальних підставах. 

Директор Лучків Микола Ігорович, який діє на підставі Статуту. 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваш кошик порожній
AlfaSystems GoPro GP261D21